Şirketlere Özel Hizmetler

*** PERSPECTIVE TOUR Mice Departmanımız; toplantı, seminer, kongre, konferans, sertifika programları, motivasyon gezileri, özel etkinlikler, bayi toplantıları ve ürün lansmanları gibi organizasyonlarda, konaklama, ulaşım, transfer, yer hizmetleri, teknik destek ve ekipman, firma-kurum-kuruluşlara özel uygulamalar, tercümanlık vb. hizmetleri sunmaktadır.

*** PERSPECTIVE TOUR Biletleme Departmanı olarak; IATA üyesi olan acentemiz, kurumsal ve münferit anlamda tüm havayollarının uçak bileti hizmetlerini sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek adına, firmalarınıza özel müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 bir telefon kadar uzaklıktayız.

*** PERSPECTIVE TOUR Fuar Departmanımız; yurtdışı ve yurtiçinde düzenlenen fuarlara katılımınız ile ilgili ulaşım, transfer, konaklama vb. konularında en iyi ve ekonomik alternatifleri sağlamaktadır.

*** PERSPECTIVE TOUR Otel Departmanımız; tatil otelleri, termal oteller, kayak otelleri, şehir otelleri, Kıbrıs otelleri ve yurtdışı oteller konularında uzmanlaşmış kadrosu ile sizlere konaklama çözümleri sunmaktadır.

*** PERSPECTIVE TOUR Kültür Turları Departmanımız; yurtiçi ve yurtdışı kültür turları, butik turlar, Kıbrıs turları, gemi turları vb. seçenekleri ile siz değerli misafirlerimizin ilk seçeneği olmayı hedef edinmiş ve bu konuda çok alternatifli ve özgün programlar ile sektörde öncü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.