Anasayfa -> Turlar -> YURT İÇİ TURLAR -> ŞEB-İ ARUS VE KONYA TURU GÜNÜBİRLİK
Tur Bilgileri
14 Aralık 2019
Hızlı Tren İle
Ankara Çıkışlı
ŞEB-İ ARUS VE KONYA TURU GÜNÜBİRLİK
14 Aralık 2019 - 14 Aralık 2019 Hızlı Tren İle
225 ₺
+7 Kişi
15 Aralık 2019 - 15 Aralık 2019 Hızlı Tren İle
225 ₺
+7 Kişi
14 Aralık 2019 - 14 Aralık 2019 Hızlı Tren İle 8-44 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
218.25 ₺
8+ Kişi
15 Aralık 2019 - 15 Aralık 2019 Hızlı Tren İle 8-44 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
218.25 ₺
8+ Kişi

Tur Arama


ŞEB-İ ARUS VE KONYA TURU GÜNÜBİRLİK

ŞEB-İ ARUS VUSLAT YILDÖNÜMÜ ULUSLARARASI ANMA TÖRENLERİ…

  • 1. Gün 14 Aralık Cumartesi
    KONYA, MERAM BAĞLARI, TAVUSBABA TÜRBESİ, ALAADDİN TEPESİ, İNCE MİNARELİ MEDRESE, SELİMİYE CAMİİ, ŞEMS-İ TEBRİZİ, ŞEB-İ ARUS VUSLAT YILDÖNÜMÜ ANMA TÖRENLERİ

    Ankara Yeni YHT Garı Danışma önünde buluşma. Kahvaltılık ikramları ve biletlerin dağıtılması sonrası Yüksek Hızlı Tren ile 06:20 de Ankara’dan hareket ve Konya’ya varış. Bizi bekleyen aracımızla Meram Bağları’na hareket ediyoruz. Muhteşem doğa içerisinde kısa yürüyüş ve Tavus Baba Türbesini ziyaret. Panoramik olarak Alaaddin Cami ve Tepesi, İnce Minareli Medrese, İplikçi Medresesi, Hoca Şerafettin Camii, Valilik Konağı, Yusuf Ağa Kütüphanesi ve Selimiye Camii görülecek yerler arasındadır. Yöresel öğle yemeğini alacağımız restoranımıza hareket. Yemek sonrası Konya Mevlana Kültür Merkezi’ne giriş işlemleri ve Ahmet Özhan’ın tasavvuf müziği konseriyle başlayan ve sema töreni ile devam eden Hz. Mevlana’nın Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri’nin izlenmesi. İçerisinde Kubbe-i Hadra (Yeşil Kubbe)’nin yer aldığı Selçuklu sarayı gül bahçesi olan Mevlana Müzesi ziyareti. Müze içerisinde Matbah-ı Şerif (Aş Evi), Derviş Odaları, 16.yy Yavuz Sultan Selim yapısı olan üzeri kapalı şadırvan ile Şeb-i Arus Havuzu, Selsebil, Yeşil Kubbe, Semahane içindeki kutsal emanetler, Sakal-ı Şerif ve el yazmalarının görülmesi. Mevlana’nın içindeki aşk ateşini yakan Şems-i Tebrizi Cami ve Türbesi ziyareti. Konya şekeri ve hediyelik eşya almak için serbest zaman. Gezimizin bitiminde tren garından 20:25 hızlı treni ile Ankara’ya hareket ediyoruz. 22:15’de Ankara’ya varış. Bir başka Perspective Tour organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

    Kahvaltı                 : Tren içerisinde kahvaltılık sandviç
    Öğle Yemeği          : Bölgenin seçkin restoranlarında etli ekmek veya ızgara, salata, tatlı, meşrubat, çay, su

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel Tur Araçları ile Ulaşım                                                             
Rehberlik ve Perspective Tour Refakat Hizmetleri                    
Seyahat Esnasında Sıcak Soğuk İkramlar                                        
Programda Belirtilen Geziler                                                          
Sabah Kahvaltısı (Kahvaltılık sandviç)                                            
Öğle Yemeği (Bölgenin seçkin restoranlarında yöresel)
Ankara-Konya-Ankara YHT Tren Biletleri
Vuslat Törenleri Giriş Biletleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
İptal İade Sigortası
Kişisel Harcamalar

Not:

* TCDD tarafından yapılan olası tren saati değişiklikleri, turun başlangıcından en az 48 saat öncesinden tüm katılımcılara bildirilir. Vuslat törenlerine 0-6 yaş çocuklar kabul edilmemektedir. Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilirler.

* Turlarımızda ulaşım, 12-19 kişi arası kayıtlarda minibüs, 20-29 kişi arası kayıtlarda midibüs ve 30-46 kişi arası kayıtlarda otobüslerle sağlanır.

* Tur Esnasında Rehberimiz belirtilen programa uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir.

* Hizmet Satış Sözleşmesi’nin II. maddesindeki tüm şartlar geçerli olup, günübirlik turlarda sözleşmede yer alan mücbir sebepler dışında 7 gün öncesine kadar tam iade, 2 gün öncesine kadar %50 iade, turun başlamasına 48 saatten daha az bir süre kalması halinde iade yapılmamaktadır.

 DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 10 Aralık Salı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
14 Aralık 2019 - 14 Aralık 2019
225 ₺
15 Aralık 2019 - 15 Aralık 2019
225 ₺
Önemli Notlar;

* Hizmet Satış Sözleşmesi’nin II. maddesindeki tüm şartlar geçerli olup, günübirlik turlarda sözleşmede yer alan mücbir sebepler dışında 7 gün öncesine kadar tam iade, 2 gün öncesine kadar %50 iade, turun başlamasına 48 saatten daha az bir süre kalması halinde iade yapılmamaktadır.

Fiyat Türü Peşin
Single 225.00 ₺
Double 225.00 ₺
Triple 225.00 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 0.00₺
7-12 Yaş 225.00 ₺
Hareket Noktaları
  • 06:00 ANKARA YHT GARI
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.